liczba odwiedzin: 419269

Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:

• Dziś po raz kolejny Wolontariusze naszej szkoły wzięli udział w charytatywnej akcji Pola Nadziei. W tym roku nasza placówka przygotowała się wcześniej do tej akcji, sadząc jesienią cebulki żonkili w przyszkolnych skrzynkach. Dzięki tym wspólnym działaniom nasi Wolontariusze mogli dziś obdarować darczyńców kwiatami. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze działania na rzecz Kartuskiego Hospicjum

• W piątek odbyło się wręczenie dyplomów i nagród wszystkim uczestnikom konkursów zorganizowanych w tym tygodniu :)

Rozstrzygnęliśmy również wczorajszy Turniej Wiedzy Językowej. W kategorii klas I-III zwycięzcami okazali się uczniowie klasy III, natomiast w kategorii IV-VIII uczniowie klasy VII. Do nich trafił puchar!

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie w działania Tygodnia Językowego Dziękujemy również Radzie Rodziców za ufundowanie wszystkich nagród :)

Nazwa użytkownika:
Hasło: